KREDYT NISKA RATA

SAMOCHODY OSOBOWE WSZYSTKICH MAREK

Sprawdź możliwość finansowania nowego pojazdu w ofercie Niska Rata.
Masz możliwość spłaty kredytu w 3 opcjach i wymiany samochodu na nowy już po 2 latach.

KREDYT NISKA RATA

WARUNKI OFERTY

KREDYT NISKA RATA SAMOCHODY OSOBOWE WSZYSTKICH MAREK

POJAZDY
Wszystkie marki
OKRES KREDYTU
24-48 miesięcy
RATY
Miesięczne + Balonowa
WPŁATA WŁASNA
Od 0%
OBOWIĄZUJE DO
30/06/2024

Kredyt Niska Rata jest nową formą kredytu balonowego, skierowanego głównie do klientów ceniących sobie niskie miesięczne obciążenie finansowe oraz zdecydowanych na częstą wymianę samochodu na nowszą wersję lub samochód wyższej klasy.

Kredyt Niska Rata jest również odpowiedzią na obecne czasy – dzięki racie balonowej z gwarancją odkupu przez dealera, klient płaci niskie miesięczne raty a stałe oprocentowanie zabezpiecza klienta przed kolejnymi wzrostami stóp procentowych.

Do dyspozycji klienta oferujemy ubezpieczenia spłaty kredytu chroniące klienta i jego rodzinę, ubezpieczenia GAP oraz ubezpieczenia komunikacyjne. Z oferty skorzystać mogą zarówno konsumenci, IDG jak i przedsiębiorcy. Powyższa lista nie wyczerpuje zalet Kredytu Niska Rata – Klient ma trzy możliwości zakończenia umowy finansowania:

  1. zwrot samochodu do dealera na podstawie bezpiecznej umowy odkupu i sfinansowanie nowego auta
  2. spłata raty balonowej
  3. sfinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie.

Każdy z Klientów zainteresowanych nowym samochodem w atrakcyjnej ofercie Kredyt Niska Rata może sfinansować zakup wymarzonego pojazdu zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wnioskowania o kredyt po zawarcie umowy kredytu odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji kredytowej została zastąpiona zostały „ekologiczną” wersją digitalową.

Zawarcie umów potwierdzone jest złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i CA Auto Bank – dokumentacja w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy!

Korzyści dla Klienta

Kredyt na dzisiejsze czasy

niska miesięczna rata i stała stopa procentowa gwarantująca niezmienność raty przez całe finansowanie!

Wygodny

możliwość zwrotu i wymiany samochodu już po 2 latach

Elastyczny

3 możliwości zakończenia umowy kredytu

Bezpieczny

gwarancja odkupu samochodu przez dealera

Atrakcyjny

możliwość zakupu lepiej wyposażonego samochodu i połączenia oferty z atrakcyjnymi upustami producenta

Kompleksowy

możliwość finansowania dodatkowych serwisów i ubezpieczeń (Ubezpieczenie GAP lub/i Bezpieczny Kredyt oraz komunikacyjne) w ramach jednej umowy

Bez zbędnych formalności

uproszczone procedury przyznania kredytu oraz cyfrowe zawarcie umowy

 

Kredytodawca: CA Auto Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu Niska Rata: wpłata własna: 15.216,67 zł, okres kredytu: 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat: 773,05 zł i ostatnia rata balonowa: 41.500,09 zł; stopa procentowa stała: 11,39%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 13,20 %, całkowita kwota kredytu: 53.950,00zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 23 883,44 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.618,50 zł, odsetki: 22.264,94    zł), całkowita kwota do zapłaty: 77.833,44 zł. Roczny limit km: 20 000. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC a także zawarcie umowy odkupu przez dealera. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 20.05.2024 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej na www.ca-autobank.pl.