Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą leasingu, do Twojej dyspozycji jest Drivalia Lease Polska Sp. z o.o. – spółka z CA Auto Bank Group, która obok CA Auto Bank Oddział w Polsce świadczy usługi finansowe wspierające klientów wszystkich marek w finansowaniu zakupu pojazdu.
Dzięki elastyczności oferty leasingowej Drivalia Lease, każda mała i średnia firma lub indywidualne działalności gospodarcze mogą dokonać wyboru pojazdu i sposobu finansowania odpowiadającego najwyższym standardom.

Klienci mogą sfinansować zakup samochodu w leasingu zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Ponadto już po uruchomieniu leasingu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych. W portalu można również pobrać faktury leasingowe oraz dokonać zmian w umowie leasingu.