1 ROCZNICA POWSTANIA CA AUTO BANK!

NEWS

CA Auto Bank Group: Rok zaangażowania dla lepszej planety

Turyn, 4 kwietnia 2024

W dniu dzisiejszym CA Auto Bank obchodzi pierwszą rocznicę swoich oficjalnych narodzin – co miało miejsce 4 kwietnia 2023 roku. Dla całej Grupy miniony rok był podróżą naznaczoną ekscytacją i inspiracją: firma układała fundamenty pod sukces i osiągnęła bardzo dobre wyniki, realizując swoją wizję osiągnięcia pozycji wiodącego europejskiego podmiotu specjalizującego się finansowaniu i leasingowaniu pojazdów oraz rozwiązań w zakresie mobilności – przyspieszając w ten sposób trwającą transformację energetyczną i demokratyzację dostępu do pojazdów bezemisyjnych i niskoemisyjnych.

CA Auto Bank zwiększył swoją obecność na rynku, trzykrotnie przekraczając wolumeny prognozowane na początku działalności. Wartość outstandingu na koniec okresu wyniosła 27,3 mld euro, co stanowi wzrost o 15% w porównaniu z rokiem poprzednim. Z tego 17,3 mld euro pochodzi z nowych partnerstw biznesowych. W szczególności dochód operacyjny Grupy wyniósł 464 mln euro, podkreślając tym samym wyjątkowe wyniki komercyjne banku.

Ponadto, CA Auto Bank zdobył zaufanie 60 nowych partnerów, marek – działających w branży motoryzacyjnej, rekreacyjnej, jednośladów, lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych oraz morskiej – oraz około 10 000 dealerów w całej Europie.

Podobnie Drivalia, spółka Grupy specjalizująca się wynajmem, leasingiem i mobilnością, znacznie zwiększyła swój europejski zasięg, prowadząc swoją działalność w 14 krajach i wprowadzając innowacyjne rozwiązania w zakresie mobilności, takie jak Drivalia Future, program skoncentrowany na gospodarce w obiegu zamkniętym i poświęcona nadawaniu nowego życia samochodom pozaleasingowym.

Podróż CA Auto Bank dopiero się rozpoczęła. Doskonałe wyniki osiągnięte do tej pory potwierdzają, że w drodze ku przyszłości firma jest na dobrej drodze. Przede wszystkim odzwierciedlają one niezwykłe zaangażowanie i pasję wszystkich naszych zespołów w krajach, w których nasza Grupa prowadzi działalność operacyjną.

CA Auto Bank S.p.A.

CA Auto Bank to bank uniwersalny nadzorowany przez Crédit Agricole Consumer Finance, który działa jako niezależny, wielomarkowy gracz w sektorach finansowania pojazdów oraz leasingu i mobilności. CA Auto Bank oferuje kompleksową ofertę produktów finansowych, usług mobilności oraz usług ubezpieczeniowych. Programy kredytów, leasingu, wynajmu i finansowania mobilności oferowane przez CA Auto Bank są przeznaczone specjalnie dla sieci sprzedaży, klientów prywatnych i przedsiębiorców. CA Auto Bank jest obecny w 18 krajach europejskich (Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Czechy, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania) oraz w Maroku, bezpośrednio lub za pośrednictwem oddziałów, zatrudniających łącznie ponad 2200 pracowników.

Więcej informacji: www.ca-autobank.com

Podziel się

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • E-mail