Nowe partnerstwo finansowe z Mazda Motor Poland

NEWS

Mazda Motor Poland ogłasza nowe partnerstwo finansowe z CA Auto Bank i Drivalia Lease w ramach Mazda Finance

  • Mazda Motor Poland rozpoczyna współpracę w zakresie finansowania pod nazwą Mazda Finance z międzynarodową grupą bankową CA Auto Bank
  • CA Auto Bank oraz Drivalia Lease zapewnią obszerny katalog produktów finansowych wspierających ogólnokrajową sieć dealerską i działalność Mazdy w Polsce

 

Warszawa, 10 stycznia 2024 r.,

 

Mazda Motor Poland ogłosiła nowe partnerstwo finansowe z CA Auto Bank i Drivalia Lease, polskimi podmiotami międzynarodowej Grupy CA Auto Bank. Firma, która ma wieloletnie doświadczenie w finansowaniu pojazdów i w sektorze mobilności, kontynuuje strategię rozwoju w Polsce poprzez współpracę z prestiżowymi markami motoryzacyjnymi. Polska jest kolejnym rynkiem w Europie, na którym Grupa CA Auto Bank dołącza do grona strategicznych partnerów Mazdy.

Mazda wybrała CA Auto Bank i Drivalia Lease, lidera w zakresie finansowania pojazdów, leasingu i usług mobilnych, na swojego nowego oficjalnego partnera finansowego.

CA Auto Bank i Drivalia Lease zapewniają klientom i dealerom Mazdy w Polsce szeroki katalog produktów finansowych, w tym usługi finansowania stoków dla dealerów oraz kredytowania, leasingu, a w niedalekiej przyszłości także wynajmu dla odbiorców instytucjonalnych i prywatnych. Produkty te będą wspomagać działalność finansową Mazdy na polskim rynku i wspierać tę sieć dealerów w całym kraju.

„Zależy nam na stworzeniu nowej oferty finansowania zakupu Mazdy, która spełni oczekiwania rynku i zwiększy atrakcyjność naszych produktów finansowych” – powiedziała Lucyna Bogusz, Dyrektor Zarządzająca CA Auto Bank Oddział w Polsce. Obie firmy stawiają na szyte na miarę produkty finansowe budujące lojalność klientów Mazdy, takie jak kredyt Mazda DriveFlex oraz leasing Mazda DriveFlex Lease z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem i niskimi miesięcznymi ratami.

Produkty finansowe obejmą wszystkie nowe samochody z obecnej gamy Mazdy, łącznie z flagowym SUV-em CX-60, światowym bestsellerem – CX-5 oraz kultowym roadsterem MX-5.

Maciej Hochman, Dyrektor Zarządzający Mazda Motor Poland skomentował umowę współpracy następującymi słowami: „Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą współpracą i mamy pewność, że przyniesie ona korzyści zarówno naszym klientom, jak i sieci dealerskiej. Widzimy, że branża motoryzacyjna zmienia się bardzo dynamicznie, a posiadanie odpowiedniej oferty finansowania zakupu, dostosowanej do potrzeb klientów ma kluczowe znaczenie dla odniesienia sukcesu na rynku. Dla nas ważne jest, aby mieć odpowiedniego, elastycznego i konkurencyjnego partnera, który gotowy jest do dostosowania się do aktualnych wymagań i oczekujemy, że CA Auto Bank oraz Drivalia Lease dostarczą najlepsze dostępne rozwiązania.”

 

Lucyna Bogusz dodała: „Jesteśmy dumni, że Mazda wybrała nasze wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i motoryzacyjnej. To zaszczyt być głównym i rekomendowanym partnerem, który zapewnia finansowanie dla dealerów Mazdy i ich klientów na polskim rynku. Cieszymy się, że możemy być aktywną częścią wzrostu sprzedaży Mazdy, teraz i w przyszłości. Jesteśmy przekonani, że procesy i produkty finansowe oferowane dealerom i naszym wspólnym klientom zbudują dobrą i długoterminową współpracę między naszymi firmami.”

 

Więcej informacji na stronie https://www.ca-autobank.pl

CA Auto Bank S.p.A.

CA Auto Bank to uniwersalny bank, w pełni należący do Crédit Agricole Consumer Finance, który działa jako niezależny i wielomarkowy uczestnik w finansowaniu i leasingu pojazdów oraz w sektorze mobilności. CA Auto Bank oferuje kompletną gamę rozwiązań kredytowych i leasingowych, wynajmu oraz usług ubezpieczeniowych. Produkty kredytowe, leasingowe, wynajmu oraz finansowania mobilności oferowane przez CA Auto Bank są specjalnie dostosowane do sieci sprzedaży, klientów indywidualnych i flot korporacyjnych. CA Auto Bank jest obecny w 18 krajach europejskich (Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Włochy, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania) oraz w Maroku, bezpośrednio lub poprzez oddziały, z ogólną liczbą ponad 2 200 pracowników. Na dzień 30 czerwca 2023 r. CA Auto Bank miał portfel kredytów i leasingów o wartości 24,7 miliarda euro.

Więcej informacji:

www.ca-autobank.com
www.drivalia.com

 

Podziel się

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • E-mail