Rodzinne wakacje własnym kamperem, dzięki CA Auto Bank

NEWS

Grupa CA Auto Bank, (wcześniej działająca pod nazwą FCA Bank), ma ambicję stać się wiodącym wielomarkowym liderem w finansowaniu pojazdów sektora leisure – kamperów oraz przyczep kampingowych. Już teraz firma oferuje atrakcyjne warunki kredytu oraz leasingu pojazdów spod szyldu Erwin Hymer Group, Pilote i Group Rapido.

Rynek kamperów przeżywa w Polsce prawdziwy rozkwit. Ma na to wpływ szereg czynników, takich jak pandemia COVID, czy zmiana stylu spędzania czasu wolnego. Dane CEPiK dot. rejestracji nowych pojazdów nie pozostawiają żadnych wątpliwości – Polacy pokochali kampery. W 2018 r. zarejestrowano 518 samochodów tego typu, a rok później 724. Kolejne lata to odpowiednio: 2020 – 1040 sztuk, 2021 – 2191 egzemplarzy.

– „W roku 2022 nastąpił co prawda spadek rejestracji pojazdów nowych ale wynika on ze zmniejszonej dostępności nowych aut. Jeżeli jednak do powyższych danych dodamy liczbę sprowadzonych zza granicy używanych kamperów oraz pojazdów, których właściciele zmienili przeznaczenie na kampery, śmiało można powiedzieć, że jest to rynek rozwijający się” – mówi Lucyna Bogusz Country Manager CA Auto Bank Oddział w Polsce.

Polska pozostaje oczywiście nieco w tyle za czołówką europejską, jeżeli chodzi o liczbę sprzedaży nowych kamperów. Wynika to m.in. z faktu, że cena takich domów na czterech kółkach jest stosunkowo wysoka. – „Właśnie dlatego wprowadziliśmy ofertę finansowania na okres do 150 miesięcy czyli ponad 12 lat. Dzięki temu miesięczne raty nie są wysokie, a nasi klienci mogą cieszyć się z nabycia najnowszych modeli, takich renomowanych marek, jak: Erwin Hymer Group, Groupe Pilote, Groupe Rapido, Knaus Tabbert, Concorde i Carthago” – mówi Michał Sobolewski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu CA Auto Bank Oddział w Polsce. To nie wszystkie udogodnienia. – „Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższy standard obsługi poprzez dedykowany dział wsparcia sprzedaży” – dodaje Michał Sobolewski. Spółka posiada także dedykowaną i atrakcyjną cenowo ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego.

Spółka, wraz z dealerami ww. marek, uczestniczy w różnego typu eventach, takich jak np.: targi caravaningowe. Podczas nich potencjalni klienci mogą dowiedzieć się jak dokonać zakupu finansowania kamperów i przyczep (kredyt i leasing) oraz zapoznać się z atrakcyjną ofertą ubezpieczeniową przygotowaną specjalnie dla miłośników domów na kółkach.

Dodatkowym atutem – dodaje Michał Sobolewski – jest możliwość cyfrowego złożenia wniosku o ofertę finansowania – zarówno kredytowego, jak i leasingowego – a także podpisania samej umowy co minimalizuje czas załatwienia formalności, ale i przyspiesza ten proces”.

CA Auto Bank S.p.A.

CA Auto Bank to bank uniwersalny, w całości należący do Crédit Agricole Consumer Finance, który działa jako niezależny i wielomarkowy gracz w finansowaniu pojazdów oraz w sektorze mobilności. CA Auto Bank zapewnia pełną gamę rozwiązań kredytowych, leasingowych i wynajmu oraz usług ubezpieczeniowych. Produkty kredytowe, leasingowe i finansowanie mobilności oferowane przez CA Auto Bank są specjalnie zaprojektowane dla sieci sprzedaży, dla klientów prywatnych i flot korporacyjnych. CA Auto Bank jest obecny w 17 krajach europejskich (Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Włochy, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania) oraz w Maroku, bezpośrednio lub poprzez oddziały, zatrudniając łącznie ponad 1900 pracowników.

Poprzez Drivalia, spółkę Grupy zajmującą się wynajmem i mobilnością, Bank zapewnia pełen zakres rozwiązań mobilnych, od współdzielenia samochodów elektrycznych po innowacyjne subskrypcje samochodów i wynajem na wszystkie okresy. Drivalia zajmuje się mobilnością we wszystkich jej aspektach, oferując innowacyjne plany mobilności, które łączą elastyczność, digitalizację, wynajem on-demand i zrównoważony rozwój. W czerwcu 2019 roku firma uruchomiła Mobility Stores, fizyczne punkty sprzedaży, w których klienci mogą uzyskać dostęp do wszystkich usług mobilnych firmy. Wraz z otwarciem pierwszego całkowicie zelektryfikowanego Mobility Store na lotnisku Torino Caselle w 2020 roku, a następnie wielu innych, Drivalia stała się kluczowym operatorem również w zakresie zrównoważonej mobilności. W rzeczywistości, dzięki ponad 1600 stacjom ładowania zainstalowanym we wszystkich sklepach, Drivalia ma największą prywatną zelektryfikowaną sieć we Włoszech. W 2023 roku projekt elektryfikacji będzie kontynuowany także w krajach europejskich, w których działalność prowadzi Drivalia.

Podziel się

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • E-mail