KREDYT MAZDA CREDIT

NOWE I UŻYWANE POJAZDY MAZDA

Sprawdź możliwość finansowania Twojej wymarzonej Mazdy.

Atrakcyjne oprocentowanie i elastyczne warunki to nie jedyne zalety oferty – sprawdź Twój Mazda Credit.

KREDYT MAZDA CREDIT

WARUNKI OFERTY

KREDYT MAZDA CREDIT NOWE I UŻYWANE POJAZDY MAZDA

POJAZDY
Pojazdy marki Mazda
OKRES KREDYTU
12-96 miesięcy
RATY
Miesięczne
WPŁATA WŁASNA
od 0%
OBOWIĄZUJE DO
30/06/2024

 

Kredyt Mazda Credit został przygotowany dla klientów, którzy chcą użytkować swoją Mazdę od 12 do 96 miesięcy z możliwością zastosowania miesięcznych rat w stałej wysokości.

– Możliwość finansowania zakupu nowych nowych i używanych pojazdów wszystkich marek dostępnych w salonach Mazda

– Atrakcyjne oprocentowanie

– Niska pierwsza wpłata – tylko 0% wartości samochodu

– Minimum formalności!

– Możliwość finansowania ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt lub GAP w jednej z dostępnych opcji

– Szybka decyzja kredytowa!

 

Każdy z Klientów zainteresowanych nowym samochodem w atrakcyjnej ofercie może sfinansować zakup wymarzonego samochodu zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji kredytowej została zastąpiona zostały „ekologiczną” wersją digitalową. Zawarcie umów potwierdzone jest złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i CA Auto Bank – dokumentacja w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy!

 

Kredytodawca: CA Auto Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu Mazda Credit: wpłata własna: 34.780,00 zł, okres kredytu: 48 miesięcy, 48 miesięcznych rat: 3.562,40 zł; stopa procentowa stała: 9,99 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,00 %, całkowita kwota kredytu: 139.120,00 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 31.875,17 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.391,20 zł, odsetki: 30.483,97 zł ), całkowita kwota do zapłaty: 170.995,17 zł. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC.. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 09.01.2024 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej www.ca-autobank.pl. Operatorem programu Mazda Finance jest CA Auto Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce oferujący usługi bankowe.